Planetárne a turbínové miešačky - Block Machines

www.block-machines.eu
www.block-machines.eu
Prejsť na obsah
Strojové zariadenia > Zariadenia na miešanie betónu
Planetárne a turbínové miešačky
TRI ROZLIČNÉ TYPY MIEŠAČIEK NA BETÓN
MIEŠAČKA TURBÍNOVÉHO TYPU TM, PLANÉTOVÁ MIEŠAČKA PM, MIEŠAČKA S DVOMA HRIADEĽMI TS
 
Turbínová miešačka je k dispozícii v 8 rozdielnych veľkostiach s produkciou 175 l- 1 500 l. Steny nádrže a dno sú vystlané oceľovými platňami odolnými voči opotrebeniu. Rotačný pohonný systém s pružinovými tlmičmi chráni prevodovku v prípade, ak by miešacie lopatky narazili na prekážku. Miešačka disponuje vlastnosťami, ako masívny a priestorovo úsporný pohonný systém, viacero výpustných dýz, jednoduchý prístup k vnútorným priestorom miešačky a nízka celková hmotnosť.
 
Planétová miešačka má tri ramená na hviezdicu, avšak môže byť vybavená jednou alebo dvoma hviezdicami, v závislosti od veľkosti modelu. Tento systém vytvára protiprúdový tok dávkovaných materiálov. Uvedený typ miešacieho postupu vedie k efektívnejšiemu a agresívnejšiemu presúvaniu a premiešavaniu agregátov, čo prispieva k skráteniu trvania cyklu a znižovaniu opotrebenia. Rovnaké dlaždice na dne sú nízko-nákladové a je možné ich meniť aj jednotlivo.
 
Miešačka s dvoma hriadeľmi je optimálna na prefabrikovaný namiešaný betón. Miešačka má veľkú horizontálnu vypúšťaciu dýzu a dva protibežné miešacie hriadele. Jeho hlavný mazací systém vyžaduje minimálnu údržbu. Veľký počet lopatiek, ich umiestnenie a orientácia sú zárukou správnej kombinácie účinkov krúženia a obiehania materiálu počas procesu miešania.
 
Miešačky
 
Miešačky od spoločnosti Prometal poskytujú klientom širokú ponuku príležitostí na vylepšovanie ich výrobkov pomocou príslušenstva, ako skipové výťahy, airbagy na redukciu prašnosti, vysokotlakové umývacie systémy, lopatky na zrýchlené vyprázdňovania a početné vypúšťacie dvere. Zákazníci môžu vybavenie upravovať a voliť si také, ktoré uspokojí ich potreby a prispôsobí sa rozličným potrebám špecifickým pre každý výrobok.
Fotogaléria
Adresa:
Prometal Slovakia
Hviezdoslavova 9
903 01 Senec
Slovakia
© 2019 Owned by Prometal . All rights reserved.
E-mail:
prometal@prometal.sk
Telefón:
+4212 3810 3653
© 2019 Owned by Prometal . All rights reserved.
Návrat na obsah