Oceľové konštrukcie - Block Machines

www.block-machines.eu
www.block-machines.eu
Prejsť na obsah
Oceľové konštrukcie
  Náš výrobca Vám ponúka výrobu a dodávku oceľových konštrukcií. Naše oceľové konštrukcie sú určené do všetkých odvetví priemyslu, napr. ako podporné konštrukcie, nosné konštrukcie pre rôzne typy technológií, alebo, aj ako pomocné konštrukcie.
Na základe Vašich požiadaviek, sme Vám schopní poskytnúť naše viac, ako štyridsať ročné skúsenosti vo výrobe rôznych technologických zariadení a vo výrobe oceľových konštrukcií. Samozrejmosťou je aj dodanie konštrukcií s konečnou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou je dovoz na miesto montáže, kdekoľvek na Svete .

  
 
 Vyrábame a dodáme oceľové konštrukcie od najmenších a to celkovej váhy od 1.500 kg do 1.000 000 kg a väčšie v záležitosti od konkrétneho projektu .
 
Cena v závislosti od zložitosti konkrétneho projektu obsahuje nasledovné:

Nákres projektu, zváranie, brúsenie, vŕtanie,  povrchová úprava, / pieskovanie, základný náter, konečný nástrek, farba podľa želania zákazníka / doprava na miesto montáže v celej SR na miesto realizácie. Všetky konštrukcie dovážame v demonte, každý diel je označený číslom podľa daného nákresu. Samozrejmosťou je aj dokončenie a montáž.

Požiadajte o bezplatnú cenovú kalkuláciu a zistíte, že "u nás je kvalita vyššia ako cena".
Fotogaléria
Adresa:
Prometal Slovakia
Hviezdoslavova 9
903 01 Senec
Slovakia
© 2019 Owned by Prometal . All rights reserved.
E-mail:
prometal@prometal.sk
Telefón:
+4212 3810 3653
© 2019 Owned by Prometal . All rights reserved.
Návrat na obsah